Jedním z důvodů útoku Ruska na Kyjev mohly být i laboratoře Pentagonu na Ukrajině


Většina západních politiků si klade otázku, proč Moskva zaútočila před deseti dny na Ukrajinu. Vždyť prezident Ruska Vladimír Putin se vždy choval z pohledu Západu celkem racionálně a ztráty takové válečné operace, jakou Rusko rozjelo, budou v politické i ekonomické oblasti nedozírné. Snažili jsme se proto nalézt za pomoci britských publicistů odpovědi na toto zdánlivě iracionální jednání Moskvy.    

Po deseti dnech konfliktu na Ukrajině se objevují stále nové informace, co mohlo být spouštěcím momentem ruské vojenské operace. Oficiální oznámení Kremlu o tom, že se jedná o „demilitarizační“ a „denacifikační“ operaci, může mít hned několik vysvětlení. Odpověď bychom mohli hledat především v průběhu samotné vojenské operace.

K dnešnímu dni ruská armáda spolu s domobranou DLR a LLR obsadila po těžkých bojích většinu měst u Azovského a Černého moře. Pod ruskou kontrolou jsou města Melitopol, Berďansk, Cherson a Mykolajiv. Tvrdé boje se vedou o obklíčený Mariupol a Oděsu. K ní se přesouvá ruská námořní pěchota s vyloďovacími čluny. Urputné boje probíhají také o dvě největší města v zemi Charkov a hlavní město Kyjev, která jsou rovněž obklíčena ruskými vojsky.

Rusům se krátce po začátku operace, která začala 24. února, podařilo obsadit bývalou jadernou elektrárnu v Černobylu a od pátku drží i největší jadernou elektrárnu v Evropě v Záporoží. Podle mnohých expertů na Západě je tento krok velmi překvapivý a z vojenského hlediska nedává obsazování jaderných elektráren příliš smysl. Ledaže by Rusko mělo informace, že ukrajinské jaderné elektrárny mohou být využity k výrobě špinavé jaderné bomby, která by mohla být použita proti Rusku. Po posledních výrocích prezidenta Zelenského, který na Mnichovské bezpečnostní konferenci mluvil o tom, že Ukrajina bude usilovat o získání jaderných zbraní, by taková informace mohla dávat smysl.

Když k tomu připočteme skutečnost, že podle britského tisku se na Ukrajině nacházelo několik laboratoří, kde Spojené státy vyvíjely s největší pravděpodobností i pokročilé biologické zbraně, můžeme hledat pravé důvody zahájení celé ruské akce, právě ve vysokém stupni bezpečnostního rizika, které Ukrajina pro Rusko představovala. To mohlo spolu s obklíčeným a ostřelovaným Doněckem a Luhanskem sehrát v zahájení celé operace rozhodujícího roli.

Podle britského listu The Daily Expose  jde v konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou mimo jiné právě o biologické laboratoře, které Američané na Ukrajině mají. Podle těchto informací americká armáda na území Ukrajiny vytvořila síť biologických tajných laboratoří. V listu byla rovněž zveřejněna mapa rozmístění těchto laboratoří po celé zemi.

Mapa rozmístění amerických biologických laboratoří na Ukrajině

Daily Expose poznamenává, že tyto informace odhalují konflikt na Ukrajině v novém světle, neboť odtud se podle britského listu nad Ruskem rýsovala biologická hrozba, kterou vytvořili Američané se souhlasem kyjevských úřadů. Když se podíváme na mapu ruských úderů, překvapivě se shoduje s mapou amerických biologických laboratoří. Je zřejmé, že Moskva zaměřila své útoky právě do míst, kde se nacházejí americké biologické laboratoře jako je Kyjev a jeho okolí, Charkov, Vinice, Ternopil, Cherson, Mikolajev, Lvov a také poblíž Oděsy. Zde se jedna z laboratoří nacházela údajně přímo na Hadím ostrově, který byl střežen posádkou armády, která se vzdala hned v počátku konfliktu ruskému námořnictvu.

Jedna z laboratoří se nacházela také severně od Luhanska na území ovládaném ukrajinskou armádou, které je už dnes pod kontrolou domobrany LLR. Jedno z biologických pracovišť bylo i na území poblíž Krymu, které je od prvních dní operace rovněž pod kontrolou Moskvy a jejich spojenců. Kromě Ukrajiny měla americká armáda laboratoře pro výrobu biologických zbraní také v dalších zemích bývalého sovětského svazu, které dnes spolupracují se Západem. Jedna z největších byla v gruzínském Tbilisi. Už před časem byly tyto informace zveřejněny nezávislými žurnalisty, což vyvolalo v Pentagonu velkou nelibost.

Americká základna v gruzínském Tbilisi, kde se nachází biologická laboratoř Pentagonu

Na území Ukrajiny působilo do zahájení ruské vojenské operace 16 amerických vojenských biologických laboratoří. Většina z nich je dnes již zničena nebo obsazena ruskou armádou, neboť se na ně soustředily od počátku akce bombové a raketové údery. Z toho, co se podařilo západním investigativním publicistům zjistit víme, že v minulosti se jeden z objektů nacházel v Kyjevě, další ve Lvově a třetí v Charkově. Právě v těchto městech byly v minulosti vedle amerických misí k vidění i speciální konvoje americké vojenské techniky převážející náklad v kontejnerech označených vysokou úrovní biologické ochrany.

Západní odborníci v oblasti technologie úpravy virového genomu v roce 2021 informovali, že Pentagon přivezl do Charkova vzorky nejnebezpečnějšího viru na světě – pravých neštovic (variola virus), které patří do skupiny patogenů IV. Experimenty s tímto virem jsou celosvětově zakázány a pokus pracovat s tímto patogenem spadá pod mezinárodní právo OSN „Zločiny proti míru a lidskosti“.

Práce s virem variola, stejně jako jeho skladování, je povolena pouze na dvou místech na naší planetě. V Rusku v podzemní hermeticky uzavřené laboratoři v Novosibirsku a v podobném speciálním zařízení v USA v Atlantě.

Američané si však uvědomili, že nemá cenu vylepšovat viry a bakterie na svém území. Poté bylo údajně rozhodnuto tajně převézt vzorky viru variola na Ukrajinu. Při volbě laboratoře, ve které s virem armáda experimentovala, vycházel Pentagon hlavně ze dvou kritérií. První byla blízkost Ruska a také dopravní dostupnost. Proto bylo vybráno město Charkov.

Začátkem ledna 2022 se do rukou ruské rozvědky údajně dostala informace, že vojenští mikrobiologové Pentagonu z Charkovské bakteriologické laboratoře zaslali zprávu náčelníkovi Společného štábního výboru generálu Marku Milleymu s poznámkou, že se jim podařilo dosáhnout unikátní struktury genomu viru variola, který lze maskovat jako všem známý SARS-CoV-2 (koronavirus).

Výsledná modifikace viru variola je schopna infikovat lidské plíce a zanechávat v plicích jizvy. Úmrtnost je 80 – 85%. Pro srovnání, úmrtnost na ebolu je pouze 35–40 %. Od roku 1984 Spojené státy hledají jedinečný bojový virus s vysokým smrtícím potenciálem, který může způsobit nenapravitelné škody obyvatelstvu na nepřátelském území. Touto problematikou se dlouhodobě zabývá bulharská novinářka Diljana Gajtandžijevová ve své reportáži o biologických laboratořích Pentagonu v gruzínském hlavním městě Tbilisi.

Virus pravých neštovic (variola virus)

Všechno nasvědčuje tomu, že Moskva obdržela po novém roce informace o připravenosti USA použít tento virus proti Rusku. Zdržení v takové situaci by vedlo k výraznému ohrožení obyvatelstva Ruska. Z Charkova do nejbližšího velkého města v Rusku – Bělgorodu je to pouhých 110 km (2 hodiny jízdy). Každý den projede oběma směry asi 450 aut.

I když vezmeme v úvahu inkubační dobu obvyklého viru variola, pak jeden člověk, ať už by to byl taxikář z Charkova, který denně vozí lidi na nádraží v Bělgorodu, nebo učitel, který chodí do školy, by nakazil více než 10 lidí denně a dále by nákaza vzrůstala geometrickou řadou.

Z těchto faktů vyplývá následující zjištění, které, jak poukazují britští novináři, ukazuje celou ruskou „demilitarizační“ operaci v jiném světle. Američané zřejmě rozjeli na Ukrajině speciální program Pentagonu, který je za hranou mezinárodního práva, neboť jde o vývoj biologických zbraní. Podstatou výzkumu je virologie vysoce smrtících virů.

Jednali 21. ledna v Ženevě Blinken a Lavrov i o biologických zbraních na Ukrajině?

Podle určitých indicií byla Moskva prostřednictvím svých tajných služeb informována, jak daleko je Pentagon s přípravou biologického útoku na Rusko prostřednictvím ukrajinských laboratoří. V prosinci se v médiích objevují informace o chystaném chemickém a biologickém útoku na Doněck. Rusko údajně dalo Washingtonu na stůl 17. prosince ultimátum, že pokud nebude příprava útoku zastavena a biologické laboratoře z Ukrajiny staženy, vyhrazuje si Moskva vyřešit tuto záležitost silou.

V případě útoku na Doněck a na Rusko by Západ zřejmě použil jako kamufláž Covid 19. Dvouletá celosvětová masáž veřejnosti by se mohla snadno využít ke „krytí“ při použití varioly vůči Rusku. I Sars-Cov-2 útočí na plíce a snadno by se tak variola mohla překrýt touto novou, tentokrát však smrtící mutací covidu. Náhlou smrtnost lze svést na nečekanou mutaci covidu a jako vedlejší bonus tohoto biologického útoku by mohlo být nové kolo strachu před smrtící mutací a nové globální kolo vakcinace.

Pokud Moskva tyto informace skutečně získala, musela reagovat rychle. Proto Rusko uznalo 21. února 2022 nejprve obě donbaské republiky a tři dny nato zahájilo vojenskou operaci, označenou za  „demilitarizaci a denacifikaci“ Ukrajiny. Není ovšem vyloučeno, že hlavním cílem byla neutralizace biologického nebezpečí obsazením či likvidací všech amerických laboratoří na území Ukrajiny.

(Red – PA)


Podobné příspěvky

7 Komentářů

 1. Konečně někdo s normálním rozumem.
  Informace z mainstreamu toto neobsahují a všichni se halí do ukrajinských barev jak trubci.
  Ještě by bylo záhodno napsat, jakou mzdu a kde nyní uloženou, za to maji lídři Ukrajiny.

 2. Soudruh Topolánek, co lítal nahatý se stopořeným ocasem okolo Berluskonovy vily, vám to vysvětlí, …..

 3. nejde o nic jiného, než zatáhnout česko do války s Ruskem, jak známo, USA vedou zásadně války mimo své území, jenže, co zbylo z Hirošimy, už mnozí zapomněli napsal:

  řešíte následek, neřešíte příčinu……..kdybych na vlastní oči neviděl na výročí hajzla Bandery, Kyjevem pochodovat hajlující fašisty armády AZOV s hořícími pochodněmi, tak bych toho šaška v čele fašistické Ukrajiny, vzal na milost.
  Co ten dacan proti tomu dělal, kradl s oligarchy a dnes si hraje na vlastence.
  Dokonce nás obviňuje, že jsme my, zodpovědni za smrt ukrajinských hrdlořezů armády AZOV.
  Do kamer se nacpou dětičky a plačící matky, rozbitá školka a šup s tím do večerních zpráv.
  A co ty laboratoře, na množení smrtelných virů, přestěhovaných z USA, to nic,…….Na koho měly být použity, o tom se mlčí.
  Rus není žádný svatoušek, ale to, co dělá, je správné. Ukrajina by měla být neutrální, bez jaderných zbraní a urychleně se vrátit k demokracii a skutečně svobodným volbám.
  Že se Rusko potřebuje dostat suchou nohou na Krym, je jasné, že Donbas, Luhansko, s rusy, co tam mají domovy, musí být součástí Ruska, je nezpochybnitelné.
  Nato totiž míří s US ARMY do KREMLU , s cílem rozvrátit Rusko, vykrádat suroviny.
  V česku se to povedlo, nic nám v naší zemi nepatří.
  Jelcin byl uchlastán k smrti a Putin, řekl DOST,…….brání Rusko, jeho bohatství, o co dnes vlastně běží,….
  A co myslíte, kdo by dnes bačoval na Krymu, v Sevastopolu,….hádejte,…neříkejte, že to nevíte,….

 4. A je tu ešte aj iný, a menej známy dôvod vojny s Ukrajinou! Sme na konci Veľkého Prevesneho roku( Anno Magnus), a končí sa aj Kali-yuga, čo je aj Sata-yuga satana…Končí sa aj 99.cyklus “ zakladania nových Ohňov“ Msyov v roku 2032, a začiatok 100.cyklu je apokalyptický…Aztécke ratanie zakladania novych ohňov každych 52 rokov končí v 2028…Na rok 2030 planuju Veľkú Prestavbu švábi ako Klaus Schwab…Rok 2032 je rokom Novus Ordo Seclorum. Rok 2033 je Veľkým Jubilejným rokom Krista, Jeho možný 2.Príchod podla P.Lemesuriera- The Great Pyramid Decoded..
  UKRAINO je po Latinsky ŽNEC, ten čo prichádza zožat zrelú úrodu sveta( ľudské duše )…U-krajina je v talmudickej kabale symbolické ženské lono, kopia lona v Mliecnej drahe, ako biblický Raj, kde je zlato a iné drahokami, v Čiernej diere..Tak ako kabalistické písmená O,Y,V,W,M…A U-krajinský “ Trojzubec“ má dualny význam, a je aj symbolickou INSEMINACIOU SPOMÍNANÉHO LONA A VAGÍNY V NEJ! No a Modrá farba je farbou Kali-yugi= Ohňoveho veku, ktorý zrejme skončí v Globalnom ohni nuklearlneho Armagedonu= WW3! Zo 7 rokov súzenia sveta od 2025, posledných 3,5 rokov je Sata-yuga, Vek satana…Ktorý náhle utne Zlatý Kristov Vek ako Krita-yuga, preto Žltá farba! A tieto farby ma nielen Dom Sionu a Rat-childovcov, ale aj EU zástava, kde tým 13.domom zodiaku je ten KRUH HRNČIARA-STVORITEĽA= VEKU VODNÁRA, teda Čierna diera…Čína začne nový cyklus života a novú civilizaciu. Preto bola a je kolíska čínskej civilizacie je medzi Modrou= Jang-tze riekou, a Žltou= Chuang-che riekou! Tam vsetko stava z hrobiek a hrobov k novemu životu!!!
  Aj preto je Rusko určené v zidomurarskych lóžach ako S.Juraj/ Jiŕí- Stínac Hada a Draka= USA-tana a jeho North American Terrorist Organisation, ktorých zotne okolo 2025 pod JEDNU HODINU! Viď stred Ruskeho Dvojhlaveho orla/ orlice, tam je Sv. Juraj na Bielom Kristovom koni Očistca sveta, stínajúci USA-tana na hlinených nohách! ( Preto je RF tak pomalá na U-krajine a povolala generála Armagedona, aby pripravil koniec časov našej civilizacie…A židomurar aj preto spáchal 911, Covid “ plandemiu“ a v 2023 spácha Hladomor! Číslo 4= smrť, a ich 4.kôň apokalypsi prinesie SMRŤ miliardám ľudí okolo 2025 a viac…911 bol spáchaný pre Novus Ordo Seclorum v roku 2032)!!!

 5. Ano a také o to že premiér Fiala celi svůj život usiloval o tuto nadvládu a nakonec pomoci soudu dospěl k tomu jak si svůj sen uskutečnit pětikoalice nikdy nevyřeší žádný problém proto že by oslabil 108 míst a tisková tím že ztratí svou vládu o kterou tak dlouho bojoval a válka na Ukrajině je jen záminka jeho choré hlavy všechna tato rozdělenost národa mu vyhovuje on si půjde za svým bláznivý snem a celou českou zem potopí

Komentáře jsou uzavřeny.