TRN #23 – Sudeťáci zase provokují. Petr Kolář se usvědčil. Němci bez kerosinu. Divadlo Hantavirus.


Loutkovodič Petra Pavla Kolář usvědčil sám sebe z názorové otočky na ústavní pravomoci prezidenta. Výklad ústavy podle toho, jak se to hodí. Provokaci sudetoněmeckého landsmanšaftu je potřeba zastavit. Revanšisty tu nechceme. Bude hantavirus další psychologickou operací? Severní Družba neteče — budou Němci bez kerosenu?

Tyto a další témata najdete v aktuálním TRNu.

Red-Pa


Podobné příspěvky

3 Komentáře

  1. Velice dobře zhodnocená současná situace. Bohužel žádné dobré východisko ze současné situace není. Díky pane Kollere a Havle!

  2. No nádhera…,
    já se tak obával, že už to vzdáte,
    a udělali jste mi oba velkou radost.
    Opravdu velkou…, že Vás dva zase můžu
    vidět spolu, a vyslechnout.

  3. Malokdo vi, ze skaut ma prijmy ve stovkach milionu a majetek za miliardu a vice. Kdo tomu vladne? Kdo vyzira ty penize? SKAUTICI JSOU JEN ZASTERKA OBRIHO MAJETKU. O tom se vsude mlci, ze?

Komentáře jsou uzavřeny.