ZRADA V PŘÍMÉM PŘENOSU: Jak stát mlčí o sjezdu landsmanšaftu!


Dali jsme nejvyšším institucím státu jasnou lhůtu a tři jednoduché otázky. To, co se stalo po jejím vypršení, jsme nečekali ani my. Sledujte, jak dopadl náš zátěžový test státního aparátu — a co znamená pro 22. května v Brně.

Red-PA


Podobné příspěvky

8 Komentářů

  1. Právě jedu vlakem do Brna, abych vyjádřil svůj odpor k sjezdu SdL přímo na místě konání.

  2. Ivo Šebestík: Německá kolonizace formou „evropského sjednocení“
    https://vasevec.info/komentare/ivo-sebestik-nemecka-kolonizace-formou-evropskeho-sjednoceni

    Tenkráte naposled ozývalo se hlubokým hvozdem šumavským volání stráží chodských, tenkráte naposled vlál nad hlavami hraničářů českých bílý praporec s černou obrubou, zdobený psí hlavou.

    Pak přišla bělohorská bitva.

    Záplava obecné zhouby stihla hltnou vlnou také pohorské zákoutí volného Chodska. Čtyřicátého dne po exekuci staroměstské postoupeni jsou svobodní Chodové zápisem.Karla z Lichtenštejna na místě císařském zástavou za 7500 zl. říšskému dvornímu radovi Volfu Vilému Lammingerovi, svobodnému pánu z Albenreuthu, jenž byl jedním z císařských komisařů a ředitelů hrozné truchlohry dne 21. června roku 1621. O devět let později prodáni jsou Chodové témuž Lammingerovi v úplný dědičný majetek za 56 000 zl.

    Nový pán ovšem nechtěl uznat a neuznal jejich svobody a privilegia a nakládal s nimi jako s lidem robotným a poddaným. Tenkráte nastal poslední a největší chodský boj. (Psohlavci)

    1. Hezký a stručný obrázek z naší historie. Po popravě 27 českých pánů byl národ uvržen do doby temna na 300 let.

  3. Lidé už si jistě uvědomili, že vyjádření JAKÉHOKOLIV OPOPOZIČNÍHO NESOUHLASU prezentované různými demonstracemi, je kvitováno TOTÁLNÍM MLČENÍM NAŠICH VLÁDNÍCH PŘEDSTAVITELŮ. Oni nás prostě absolutně neberou. Obyčejní ovčané, jsou u nich nuly. Naši mluvčí třeba jako Paralelně ne bo Protiproud, jsou ostentatívně ignorováni. Důvod je pro ty co sledují zákulisní politiku, absolutně jasný. Člověk nemusí být zvláštní myslitel, aby došel sám na to, že tihle „naši“ papaláši NEMAJÍ VŮBEC ŽÁDNOU MOC ! Oni , sami neschopní a viditelně i hloupí, se na svých postech drží jen díky své absolutní poslušnosti. Komu? No těm co stojí nad sionosty a celou Chazarskou mafií. Když nemůže o ničem rozhodovat ani takový pán jako je Putin, nebo Tramp, co může takový Pávek? Kterého znal ze školy můj známý a tvrdil, že měl s učivem ve škole značné potíže. Věřte, že o zrušení Benešových dekretů bylo rozhodnuto dávno. Tyhle marionety na niktách visící z rukou Chabadu Lubavitch, hrají jen hloupé loutkové divadlo v Brně, aby to vypadalo, že se jedná o nějaký spontální průběh. Evropa má být zničena, Česká republika roznesena na kopytech. Bývalé pohraničí má být zase obsazeno. Tentokrát patrně , jak se já domnívám, ani ne tak po Němce, jako pro jejich obohacovače. Proto vykonavatelům, tohoto dopředu definitívního svinstva, nestojí nějaké Paralelně ani za slušnou odpověď. Co by vám řekli? Jen výmluvy a lži a darmo se zaplétali do problémů. Mlčky vše přehádáš. Je to neskutečné, co se u nás děje. Čechy už stejně nepatří Čechům. Vládne jim Chazarská mafie. Všichni aspeňáci ve vládě. Proto je myslím zbytečné se exponovat. Ne nevyzývám k poraženectví, ale karty jsou už dávno rozdány. Pane Havle, vy jste také jeden náš národní hrdina. Vážím si vás, jako pana Hájka, navzdory jeho placaté Zemi. Takoví lidé jako vy, by se měli zapsat do historie. ALE JMÉNA VLASTIZRÁDCŮ, BY SE MĚLY VYTESAT DO ŽULY….

Komentáře jsou uzavřeny.