|

Výpověď člověka zbitého u Národního muzea. Odstraní děkana Miroslava Ševčíka za to, že chtěl pomoci zbitému člověku?


Karel Kočí je občan, který si šel po skončení povolené protivládní demonstrace prohlédnout Národní muzeum a připletl se k zásahu policie při pokojném protestu proti vyvěšení ukrajinské vlajky české národní památce. Zde byl neoprávněně surově zbit policisty, kteří dostali od svých nadřízených rozkaz k vyvolání agrese.

Pana Kočího se přišel zastat kolem náhodně procházející děkan Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické Miroslav Ševčík, který uviděl zkrvaveného pana Kočího a proto zjišťoval u policejního kordonu, co se stalo. Přitom byl vyfocen novináři, kteří tuto skutečnost otočili proti němu, aby ho mediálně diskreditovali. Skupina lidí, kteří přišli vyslovit svůj oprávněný názor na vyvěšování vlajek cizího státu na naše národní památky a státní budovy se chovala pokojně a proto nebyl ze strany policie žádný důvod takto brutálně zasáhnout.

V dnešní době, kdy nám vládne vláda premiéra Petra Fialy, která si uzurpuje veškerou moc pro své zájmy a zájmy cizích mocností, které jdou přímo proti občanům České republiky se už nemůžeme ničemu divit a nelze mluvit o právu a spravedlnosti. S prohlubující se ekonomickou krizí, která dostane mnoho dalších občanů do těžkých životních situací bude nespokojenost narůstat.

Jaké další násilí použije tato vláda proti vlastním lidem, kterým svými kroky otevřeně škodí?

Red-PA


Podobné příspěvky

4 Komentáře

 1. Inscenace a provokace. Provokace a inscenace..A sceny..
  Mam dojem, ze celkem asi ctyri..
  Prvni . Vlajka ciziho statu na Narodnim Muzeu. /Maji nejake povinne vsude ,ceske vlajky v Kyjeve/.
  Druha. Pripravena uz armada tezkoodencu. Dle planu konspirace.
  Treti. Provokateri a fizlove s ruskymi nasivkami, aby scena byla jak se patri.
  Falesna obvineni vsech , ze jsou prorusky..
  Obvinit mirumilovne obcany / inscenaci nasili , aby byli dle planu prorusky demo a nic jinyho, aby byli zly a nasilny a nesmi bejt jiny/ , z nasili …..
  Aby byli zcela kompletne, ty nejhorsi….Nic se nesmi vynechat..Na.
  Dezinformace..
  Ctvrta /spekulace/. Rajchl bez jedineho skutku doposavad, vyskocil nahle s treti demonstraci , kde vykrikoval pitome absurdni hlasky vo svrzeni vlady atd..
  Mohlo jit o dalsi provokaci , aby byl trochu za to pronasledovanej a ziskal sympatie a popularitu jako nevinnej mucednik, kdy se za chvili zjisti, ze mel prece jen v necem pravdu a pozve se, aby pomohl vlade zavest pseudoreformy a tak ziskal sobe vytouzene koryto a vlade neco schazejici popularity..

 2. Pan redaktor by si měl zjistit, co znamená zatčení, protože tam nebylo ani jedno. Většina lidí byla zajištěna a to z toho důvodu, že neuposlechla výzvy k opuštění prostoru. Těžkooděnci tam nabehli až v době, když útok na Národní muzeum gradoval.

 3. – Kolem náhodně procházející děkan – Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické Miroslav Ševčík

  děkan Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické Miroslav Ševčík, zjišťoval u policejního kordonu, co se stalo.

  – oprávněný názor – na vyvěšování vlajek cizího státu

  To si děláte legraci z lidí.

  1. Ano, některé okamžiky jsou opravdu dílem náhody. Lze to vyčíst ze záznamu celé akce u TV Raptor. Pan Ševčíka se tam vlastně přichomýtnul.

Komentáře jsou uzavřeny.