Odvody v Bulharsku nejsou hoax! Jak tomu zabránit? Bulharský přístup k přímé demokracii. Efektivní cesta navrácení moci lidu.


Zakladatel strany Reforma, která se transformovala do strany Přímé demokracie v Bulharsku, politik a filosof Peter Klissarov v exklusivním rozhovoru pro Paralelně.cz potvrdil, že odvody v Bulharsku nejsou hoax a že v zemi probíhají protesty za neutralitu.

Peter Klissarov nám také v představil svojí vizi přímé demokracie, jejíž praktickou realizaci rychlým a efektivním způsobem dával včetně principů a pravidel dohromady několik let, aby následně tento recept vydal v knize Bulharská přímá demokracie. Tato kniha byla před publikováním připomínkovalo více než 300 akademiků, právníků a dalších odborníků. Může být receptem a stojí za přečtení.

Peter Klisarrov emigroval z Bulharska do kanady, kde založil a úspěšně vedl desítky firem a po jeho návratu do Bulharska pracoval jako ředitel konzultační společnosti AECOM, která je jednou z největších konzultačních firem na světě. Právě díky nespokojenosti s korupčním prostředím a klientelismem, díky kterému byly ty nejlepší kozultační projekty vyměněny za ty, které přináší papalášům peníze bokem se rozhodl systém změnit a dal se na cestu popularizace přímé demokracie.

Více o Peteru Klissarovovi najdete na www.klissarov.eu

Pevně věříme, že v blízké době dojde k propojení a spolupráci východních zemí na nových základech společenského uspořádání, kdy nebude moci menšina ovládat většinu.

Red-PA


Podobné příspěvky