17. LISTOPAD – Čeká nás další řízená „sametová“ revoluce? Jaké jsou paralely současné doby s roky 1939, 1989, 2021?


Dnes je sedmnáctý listopad. Tomuto dni nelze říkat svátek, protože není co slavit, ale je si co připomínat?

17. listopad 1939

17. listopad 1939 je známý jako Mezinárodní den studentstva, den, který odkazuje na události v tehdejším Protektorátu Čechy a Morava. Protiokupační nálada ve společnosti tehdy vyvrcholila po pohřbu studenta lékařské fakulty Univerzity Karlovy Jana Opletala, který se konal 15. listopadu. Jan Opletal byl postřelen nacisty při demonstraci k 21. výročí vzniku Československa a následně 11. listopadu zemřel na následky střelného zranění. Tyto události vedly k protiokupačním protestům, na které reagoval Adolf Hitler právě 17. listopadu uzavřením všech českých vysokých škol. Následovalo zatýkání mezi studenty, devět studentů, kteří podle Němců stáli v čele studentských organizací, bylo popraveno a přes tisíc studentů bylo odvezeno do koncentračního tábora Sachsenhausen.

17. listopad 1989

O padesát let později, 17. listopadu 1989, se na Albertově u sídla lékařské fakulty Univerzity Karlovy sešlo několik tisíc studentů, aby si připomněli události z roku 1939. Na začátku klidná připomínka půlstoletí starých událostí byla agenty tehdejšího režimu zneužita k tomu, aby vnutila naší společnosti představu sametové revoluce, po které následovalo 34 let devastování všeho, co Češi vybudovali. To, co bylo naše, se postupně dostalo do rukou nadnárodních korporací a bankovní mafie, jejíž moc prorostla celou státní správou a politici se stali jejich loutkami.

17. listopad 2021

Letitý plán, udělat nejen z nás kolonii západních globalistů, vstoupil do své poslední fáze v roce 2020 prostřednictvím uměle vytvořené pandemie, díky které jsme byli připravováni o naše práva a tělesnou integritu. Právě na podzim roku 2021 rostl tlak na povinnou vakcinaci experimentálními genetickými roztoky. V reakci na to se 17. listopadu uskutečnila demonstrace proti vládě.“

Na výročí 17. listopadu jsme pro vás připravili speciál k tomuto „svátku“. Stojí za poslech.

Red-PA


Podobné příspěvky

2 Komentáře

  1. zlatá slova, měli by tohle vysílat od rána do večera v TV těm hlupákům

Komentáře jsou uzavřeny.