|

Jak strhnout stádo? Klíčem je 25 % nezhypnotizovatelných. Co pro to musíme udělat?


Když jsme před rokem s Láďou Vrábelem připravovali loňskou demonstraci 3.9. vycházeli jsme ze studie Mattiase Desmeta který je profesorem klinické psychologie na univerzitě v belgickém Gentu a je praktikujícím psychoanalytickým psychoterapeutem. Ten na základě pozorování přírody zjistil, že když běží stádo a 6-7% jedinců se od něj oddělí, strhne celé stádo sebou. V současnosti jsme uprostřed největší psychologické operace všech dob a my, kteří se nedáme zhypnotizovat, nepropadáme letargii, depresím a pocitu že nic nezmůžeme, musíme zabrat a svítit ostatním. Jak na to se dozvíte ve videu.

Red-Pa


Podobné příspěvky

2 Komentáře

 1. Dobrý den,
  1% tvoří takzvaná elita, 4 % jsou jejich posluhovači, kteří mohou být velmi snadno vydíratelní a snaží se zastavit 5% lidí, kteří prohlédli lži médií, elit, kabalu atd., pojmenujte si je, jak chcete…
  90% lidstva žije v nejhorším spánku svého života….
  Když začal celý ten nesmysl s plandemií, tak jsem pevně věřil tomu, že se minimálně 80% lidí probudí ze svého spánku, protože to byla velmi špatně sehraná komedie, ale nestalo se tak….
  Možná, že nějaké to procento lidí se dostalo do výše zmíněnných 5% probuzených, ale obrovské procento lidí nemá absolutně žádnou šanci se probudit, a to ani v případě, že jim podáte nezvratné důkazy…
  Každopádně má velký smysl bojovat a nevzdávat se, každý ať bojuje svými zbraněmi, každý ať použije svojí kreativitu a svůj vlastní způsob boje…. Nepropadejte depresím, stůjte pevně na svých nohách, zahoďte strach, úzkost a všechny ty ohavné nesmysly, které vyvstávají ve vaší mysli a BOJUJTE a BOJUJTE!!! Život má smysl, život má cíl, život je překrasný a každý lidský život je jedinečný a unikátní, chraňme životy před totálním zlem elit….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *