Nákup stíhaček F35 a vládní manipulace s fakty. Černochová a Fiala lžou, až se jim práší od pusy.


Vláda nám ve čtvrtek 27. 9. 2023 oznámila, že rozhodla o nákupu stíhaček F35. Za stíhačky podle ministryně Černochové Česko zaplatí 106 miliard korun a dalších 44 miliard půjde na infrastrukturu a palivo. Dohromady se tedy jedná o 150 miliard. Tento nákup předražené výstavky amerického armádního šrotu, vůbec nezajistí naši bezpečnost. První stroje dostaneme až v roce 2031. Špatná kvalita a bojeschopnost F35 je velmi kritizována i některými vojenskými analytiky americké armády a proto je tento nákup naprosto nesmyslný, tak ještě víc bije do očí ta podlá manipulace, s jakou nám vláda tento špinavý obchod prezentuje.

Budoucnost ochrany naší země je podle Černochové potřeba řešit teď, protože Gripeny končí v roce 2027. Co nás bude chránit mezi lety 2028 a 2031, se vůbec nedozvíme. V roce 2031 dostaneme první kousky už teď zastaralých strojů a na další budeme postupně čekat až do roku 2035. To se opravdu vyplatí. Fiala se ohání programovým prohlášením o bezpečnosti země, aby si vláda před veřejností vytvářela alibi, že to udělat musí, že tím plní to, co voličům slíbili a přitom dělá přesný opak a nestydí se dále veřejně lhát. Skutečně potřebujeme předražené stroje, které jsou kritizovány i z nejvyšších odborných pater? Aby to mlčící škubané ovce spolkly i s navijákem, Černochová tuto neobhajitelnou částku manipulativně rozpočítá na jednoho obyvatele ročně, včetně novorozeňat a protože by se to některým nízkopříjmovým občanům mohlo zdát stále moc peněz, Černochová to manipulativně zjednoduší přirovnáním k base piva měsíčně. Je to opravdu čítankový případ lživé manipulace občanů.

Pro černochovou je možná 700 korun zanedbatelná částka, ale pro normální lidi je to hodně. Pro rodinu v nízkopříjmové skupině to znamená třeba platbu za měsíční obědy dítěte ve škole. Pro důchodce například měsíční částku za už tak předražené léky. A tento týden to Černochová ještě vylepšila. Prý to je dvojka vína nebo osm cigaret na občana měsíčně, včetně kojenců. Podle ní tomu Češi takto lépe porozumí.

A teď počítejte se mnou je nás k 30. Červnu 2023 přesně 70 obyvatel, kdybych pominul informace o tom, že vláda chce začít platit už teď, tedy několik let předtím než tyto stroje dostaneme a začal bych to počítat až od roku 31 do roku 69, tak je to počet obyvatel X 700 korun X 38 let. Výsledná suma tedy je 289 236 509 800. A jestli začneme splácet ještě letos, tak je výsledná suma více než 350 miliard. Takže ta částka o které Černochová mluví na konferenci, tedy 151 miliard je ve skutečnosti téměř dvojnásobná. Takže opět další lež naší vládní skvadry. Navíc, dovedete si představit jaké budou technologie za 44 let, tedy v roce 2069. Jak bude vůbec vypadat svět v roce 2069? Další lži se Černochová dopustila na prezentaci tohoto podvodu v hangáru Kbelského letiště, když do této částky u které je jasně oficiálně zahrnuta jen infrastruktura a palivo přidala i střelivo. Si to pustit a sledujte pozorně rozpačité pohledy loutkového generála Řehky, když se do toho Černochová začala zamotávat, aby si na závěr opět neodpustila srovnání s basou piva.

Jediné, co se dá Černochové opravdu věřit je, že rozdíl mezi současnými Gripeny a stíhačkami F-35 je podle naší ministryně války nesrovnatelný. Ano, jsem ochoten jí věřit. Gripeny jsou totiž lehčí a mají lepší letecké vlastnosti, nemusíme kvůli nim předělávat letiště a hlavně jsou mnohem, mnohem levnější, takže rozdíl v tom, jak tahle vládní banda podojí státní kasu a tím každého daňového poplatníka, tedy mě i vás je opravdu nesrovnatelný.

Red-PA


Podobné příspěvky

Jeden komentář

  1. Všechno to jsou političtí srá*či.. Protože:
    VEŠKERÁ POLITIKA JE POUZE DIVADLO, VŠECHNY STÁTY JSOU DIVADLEM !!

Komentáře jsou uzavřeny.