|

Martin Koller – aktuální témata – valorizace, korespondenční volby, situace v Německu a Rakušanovy debaty.


Zřícení Il -76

Vojenský transportní letoun Il-76, který se 24.1. 2024 zřítil v oblasti města Belgorod, byl sestřelen. Ukrajinci použili americký protivzdušný systém. Medveděv naznačil že sestřelení IL-76 mohlo být důsledkem vnitropolitických rozbrojů mezi “neonacistickými elitami v Kyjevě“. Zahájí Rusko proceduru uznání Ukrajiny jako teroristického státu?

Korespondenční volby

Připravuje vláda masovou výrobnu voličů? Jaké důsledky bude mít přílepek zákona o uznání občanství krajanům v zahraničí až do čtvrtého kolene? Budou k nám do Čech jezdit noví občané na zdravotní dovolenou?

Hrozby umělé inteligence

Před rokem varoval Elon Musk před umělou inteligencí, která může smazat rozdíly mezi fikcí a realitou. Budeme kromě AI karikatur projevů svědky smazání rozdílu mezi fikcí a realitou? Ovlivní AI volby a zničí politické protivníky? Bude audio a video záznam v budoucnu uznáván jako soudní důkaz?

Rakušanovy debaty bez cenzury

Cílem jeho marketingové aktivity není ve skutečnosti diskuse s občany a zájem o jejich problémy, ale obyčejné přitažení pozornosti médií ke křiku, skandálu a k cirkusu pro zvýšení politické imprese. Rakušan nechce pomoct nikomu a ničemu, pouze vyrazil pro nerozhodnuté voliče. Nejlepší je na jeho debaty nechodit a ignorovat ho.

Napětí v Německu

V loňském roce požádalo v Evropské unii o azyl více než milion lidí. Nejvíce žádostí bylo podáno v Německu. V poslední době byla přibližně polovina žádostí zamítnuta z důvodu nepřípustnosti. V současné krizi a s rostoucími počty uprchlíků nabírají na síle politické strany, které se proti přílivu uprchlíků staví. Proto je například v Německu všemi progresivisté kritizována AfD. Je totiž proti migraci, green dealu a dalším globalistickým agendám. Řítí se na Evropu další vítání uprchlíků? R Valorizace důchodů Ústavní soud doslova otevřel pandořinu skříňku, týkající se retroaktivity a zneužití stavu legislativní nouze tím, že zamítl návrh poslanců hnutí ANO, kteří napadli nižší valorizaci penzí. Tu prosadila vládní koalice ve stavu legislativní nouze kvůli podle ní neúnosným rozpočtovým dopadům. Posílat desítky a dnes už možná i stovky miliard Ukrajině , ale obrat důchodce o 15 miliard je podle ústavního soudu v pořádku.

Ještě jedna úvaha o střelci z fakulty

Vraždí člověk, ne zbraň! Vraždil v Klánovicích opravdu David K.? To vše v rozhovoru s předním vojenským analytikem Martinem Kollerem

Red-Pa


Podobné příspěvky

4 Komentáře

  1. Činnost Natulinovy vlády je evidentně vlastizrádná. Jde jim jen o ožebračení většiny obyvatel a o další omezení práv občanů země, kterou by měli zastupovat, ve prospěch EU a cizích firem, které vlastní na našem území.

  2. Protestující belgičtí farmáři jsou před sídlem Evropského parlamentu! Zatímco zemědělskými komunitami v Evropě zmítá hněv, protestující farmáři v Belgii začali stavět barikády a zakládat ohně před parlamentem EU!!

Komentáře jsou uzavřeny.