|

Prof. Peter Staněk o eugenice, green dealu a umělé inteligenci. Spolupráce – komunikace – empatie. To je jediná cesta pro člověka!


V 19. století žil v Anglii jistý Francis Galton, gentlemanský vědec, který zkoumal vše od meterorologie až po statistiku. Krátce poté, co jeho bratranec Charles Darwin publikoval svou knihu Původ druhů, Galtona zaujala myšlenka, že „přežití nejsilnějších“ se neodehrává jen mezi druhy, ale i v jejich rámci. Z této myšlenky se stala pseudověda, studium domnělých rasových vlastností té či oné skupiny s cílem vysvětlit, proč různé národy světa zaujímají takové postavení, jaké zaujímají. Tato pseudověda se nazývá eugenika.

Eugenici, působící v Rockefellerem financovaném Kaiser Wilhelm Institute , poskytli nacistickému režimu ideologickou záminku, aby tuto myšlenku dovedl do logického konce. Mnozí Němci, kteří souhlasili s holocaustem, tak činili proto, že skutečně věřili vědcům, kteří jim říkali, že Židé a Romové, komunisté a homosexuálové jsou geneticky méněcenní a je třeba je z genofondu odstranit. Později byla britská eugenická společnost přejmenována na Galtonuv institut.

Americká Eugenická společnost se zase změnila v Populační radu, skupinu založenou Johnem D. Rockefellerem III, jejíž členové nadále prosazovali stejnou politiku snižování počtu obyvatel zemí třetího světa jako vždy, jen to nyní dělali ve jménu boje proti „přelidnění“, nikoli proti „špatným genům“.

V logice eugeniků se proměňuje samotný smysl lidského života. Místo něčeho cenného, vzácného, po čem je třeba toužit a pečovat o něj, bojovat za něj a oslavovat ho, je lidstvo nově představeno jako rakovina, něco ve své podstatě zlého, co svou pouhou existencí zatěžuje svět. To nepřekvapivě téměř dokonale vystihuje postoj moderního ekologického hnutí: lidský život už není něco, čeho si máme vážit, ale něco, co je třeba měřit v uhlíku a následně snižovat. Toto není cesta člověka ale budoucího otroka.

Nás čeká Spolupráce – komunikace – empatie. To je totiž jediná cesta pro člověka!

Hlavní otázky a témata odpovědí pana profesora Staňka:

Jak zasahuje moderní eugenika do našich životů?

Jaký bychom měli zaujmout pohled na globální alarmismus. A jaké můžeme dělat proti-kroky?

Projde Evropa kompletní de-industrializací?

Jak dopadne WHO s Pandemickou smlouvou?

Hrozí opravdu nedostatek jídla?

Pan germánská anglosaská nadřazenost končí. Vladimír Putin doslova řekl, že ples upírů skončil.
Jaká je tedy role Ruska v procesu klimatické agendy.

Globální otázky:

Proč Amerika couvá z konfliktu na Ukrajině?

Jak velká je hrozba války na blízkém východě?

Jaká je predikce pro Evropu?

Red-PA


Podobné příspěvky

2 Komentáře

 1. NEVIM,ZDA TO PAN PROFESOR VI,ALE STAVAJICI VLADA UZAVRELA SMLOUVU SE SATANEM

  Ve Smlouvé prý stáji,že vláda převezme od banksteru ideologii Neomarxismu,neboť banksteři zpozorovali,že pan Marx udělal ve svo,knize Kapitál gigantickou chybu a tak ji využili k vytvoření té ideologie,kdy se mohl s nimi pan Satan spojit a dát jim podepsat smlouvu pro svůj satanismus.
  V podstatě mají povoleno všechno zlo,kradou dvě třetiny příjmu republikovým domorodcum,a penzistum,rabují republiku na plech,vražd cenzurou,í všechny neboť jim to prý umožnil president ODS,který vytuneloval z Ústavy cely Sociální Stát nyní chybí jeho zákony ,takže nikdy v Česku nebyl a to umožňuje krást co není přibito a přivařenou už 35 let,nebot se jedná o kapitalismus bez přivlastkú rozuméjte BEZ SKRUPULI nejhorší druh ješte dřevního kapitalismu ,který existuje.
  Satan si však stanovil pozor ,pozor v té ďabelske smlouvě jednu jedinou podmínku .

  VOLICI TO NESMI POZNAT,

  jinak pan Satan obrátí ostří svého jedovatého kopí proti těm ničemnym vládním Satanistum a pak jeho čerti budou v pekle šibovat přesčasy.
  Co myslíte mí drazí voliči a redakce tohoto webu je to pravda nebo ne a proč?
  Ne nadarmo totiž režim maže už legendární Program Národních Zájmu a potřeb značky PNZ a ten by totiž mohl pan Staňek rozebrat,kdyby mu bylo povoleno ho poznat a naše elta volicu v Rade mu ho mohla dát do pláču kdyby ho cenzura pustila na sklo,když už připravuje ten digitální koncentrák ,no ní?

 2. TO SE TU NIKDO NEZEPTA CO JE OBSAHEM Programu Národních Zájmu a potřeb PNZ ?

  Právě se tu v Radě volicu dozvídáme, že se kdosi snaží zablokovat přístup na váš web,tedy brzo bude i tady digitální koncentrák,takže by bylo dobře se ozvat
  Opakují doposud nikdo z třídy intelektuálú nepřisel na myšlenku PNZ.Je tu jen spousta kritických članku,de fakto je to pochvala vlády a soupis její činnosti v dnešní nijak potěšující situace ,ale zdá se,že nikdo nesmí dát žadny použitelný návrh řešení ve formě PROGRAMU VOLIČÚ a to je možné jen v přímé diskusi a ta zda se jakoby chybéla.

Komentáře jsou uzavřeny.