Desetitisíce kamionů se na protest proti covidovému teroru vydalo napříč zemí javorového listu


Konvoj svobody tvořený desítkami tisíc kamionů křižuje Kanadu. Masový protest řidičů kamionů proti  nucenému očkování a omezování svobody ve jménu covidismu zachvátil celou zemi javorového listu. Do Akce Freedom Convoy 2022 se zapojuje stále více kanadských řidičů a v posledních dnech se k nim připojují ve stále větší míře i jejich kolegové z USA sužovaní stejně jako oni covidovým terorem.

Ke konvoji svobody dosahujícímu až 70 km délky se připojují ve stále větší míře i občané v osobních vozech ozdobených stejně jako tracky, transparenty a kanadskými a americkými vlajkami. Všude kde konvoj projíždí, jej vítají tisíce občanů s prapory a transparenty a troubením dávají spontánně najevo solidaritu s bojujícími kamioňáky.

Na 50 000 kamionů se vydalo na protest proti covidismu napříč Kanadou

Před dvěma týdny vstoupila v Kanadě ovládané globalisty na čele s premiérem, neomarxistou Justinem Trudeauem, opatření, která v případě překročení hranice stanovuje povinnost očkování všem řidičům kamionů. Jen tehdy se vyhnou testování a 14denní karanténě.

Kamiony vyrazily přes celou zemi z Britské Kolumbie přes Manitobu a jižního Ontario a v sobotu 29. ledna by měl celý konvoj dorazit do Ottawy, kde by měl protest vyvrcholit. Po cestě se ke konvoji svobody přidávají další tisíce kamionů a osobních vozů. Očekává se, že by do ulic kanadského hlavního města měl kromě desítek tisíc kamionů dorazit až milion protestujících proti covidové totalitě, která se šíří ve všech zemích Západu.

Podle listu Toronto Sun se ke konvoji připojí zřejmě až 50 000 kamionů z celé země a ze Spojených států. Jedná se o největší protest řidičů kamionů v historii. Mluvčí celé akce tento týden oznámili, že kanadské hlavní město neopustí, dokud s nimi vláda nebude jednat o zrušení diskriminačních opatření.

(Red- PA)


Podobné příspěvky