|

Odzbrojená armáda aneb, jak jsme na tom v případě mobilizace. Povolá vláda i patnáctileté?


Ministerstvo obrany spouští institut dobrovolného předurčení, další možnost se zapojit do obrany země. Těm kteří chtějí vstoupit do aktivní zálohy, ale z různých důvodů nemohou, se otevírají nové možnosti. Vláda dále hodlá shromažďovat o občanech různé informace, například o vlastnictví zbrojního či řidičského průkazu.

Málo kdo si uvědomuje, že branná povinnost se podle zákona vztahuje na osoby ve věku 15 až 60 let. Budou muset naše děti odhodit tablety či playstationy a jít bránit zájmy amerických válečných jestřábů napojených na globální finanční elity na úkrajinskou frontu?

Téma mobilizace, armádní výbavy a volby vrchního velitele ozbrojených sil velice přesně shrnuje přední vojenský analytik Martin Koller. Poslech až do konce doporučujeme hlavně rodičům!

RED-PA


Podobné příspěvky

2 Komentáře

  1. Dobrý den, pánové, mám dotaz k věkové hranici mobilizovanych občanů ČR: nedošlo omylu? – z dostupných zdrojů i z legislativy plyne věk mobilizovaných 18 až 60 let, nikoli 15 až 60 let, jak uvádíte. Prosím, můžete mi vysvětlit z čeho vychází Vámi uvedené údaje? Děkuji.

    1. Zdravíčko, taky by mě to zajímalo. Nejedná se o věk k mobilizaci ale o mobilizační potenciál. Podle toho co jsem našel jde o možnost zapojení se do podpory armády (prádelny, krejčovství,..). Rád bych to ale měl objasněné od p.Kollera

Komentáře jsou uzavřeny.