|

Pomoc pro tečkované – C60 prostředek pro uzdravení těla i ducha a další nejsilnější elementy, které nám příroda nabízí… bez chemie.


Vždy jsem velmi skeptický ke všem prodejcům „úžasných“ preparátů a proto když jsem před několika měsíci dostal několik produktů společnosti BEWIT na podporu vitality a zdraví, rozhodl jsem se být pokusným králíkem a vyzkoušet je všechny na sobě. Myslel jsem si, že to budou jen další z mnoha na trhu a že budu kritický, jako u většiny podobných produktů. Jenže zpátky na stromy, vše je jinak.

Shodou okolností mi v té době jedna kamarádka vyprávěla o neuvěřitelně silných a kvalitních esenciálních olejích, které používá a nedá na ně dopustit a také o produktu Carbon elixír s tajemnou molekulou C60. Jaké bylo mé překvapení, že se jednalo o produkt od firmy BEWIT. Po mém konstatování, že nic se neděje náhodou jsem téměř tři měsíce jejich produkty testoval na sobě a účinek se dostavil. Napsal jsem tedy panu Jiřímu Černotovi majiteli firmy BEWIT a nabídl mu, že bych o jeho produktech rád dal divákům Paralelně vědět. Vzniklo z toho naše setkání, kde jsem se definitivně utvrdil, že přístup, kvalita hodnoty a poctivost s jakou pan Černota rozvíjí firmu BEWIT jsou příkladem a inspirací nám všem.

Více takových českých výrobců!

Máte-li zájem vyzkoušet výrobky BEWIT, můžete si u něj udělat bezplatný účet, pro nezávazný přístup ke slevám zde: https://mybewit.com/r/paralelne

Výrobky BEWIT si můžete také prohlédnout a případně i zakoupit zde: https://bewit.love/?i=paralelne

Nákupem přes tyto odkazy pomáháte sobě a existenci Paralelně.cz

Red-PA


Podobné příspěvky

2 Komentáře

  1. Těm „tečkovaným“ nic nepomůže, nemůžete odbourat grafen vlákna z těla atd. To nejde ničím rozložit, to nepíšu ještě např. o tom, že někteří Sprotein „vyrábí“ téměř denně a nepřestanou..

  2. A vypláznout za to téměř 3 tisíce, to také každý nemá. Zase jen podvod na postižených lidech.

Komentáře jsou uzavřeny.